Spoločnosť Blowball nie je na slovenskom trhu až tak dávno, ale kvalita našich výrobkov, moderný dizajn, komfort a praktickosť si už stihli získať srdcia slovenských zákazníkov. Pri výrobe sa snažíme zohľadniť všetky tieto kritériá, aby naši malí zákazníci, ale nie len oni, pocítili krásu a štýl v pohodlí. Naším cieľom je rozvíjať vnímanie dobrého vkusu u detí už od útleho veku!
Pre najmenšie detičky vyvíjame modely s anatomickými vlastnosťami, ktoré prispievajú ku správnemu vývoju detskej nôžky. Všetky výrobky sú vyrobené výhradne z pravých usní, ktoré majú vynikajúce hygienické vlastnosti. A to všetko preto, lebo zdravie a pohodlie Vašich detí sú pre nás kľúčové.
Starajúci sa rodičia sa často pýtajú, aké topánky majú kúpiť svojmu dieťaťu, aby to bola pre ich malého potomka maximálne pohodlná obuv. Komfortné detské topánky vhodné pre každú sezónu, a teda aj do zimy, právom voláme „správna obuv“. Pričom vybrať pre každé dieťa správne a pekné topánky nie je vôbec také náročné, ak teda poznáte niektoré pravidlá pre výber takejto obuvi. Donekonečna by bolo možné vymenúvať tieto pravidlá, ale hlavná vec a to najdôležitejšie je: pohodlné topánky pre dieťa musia spĺňať najvyššiu kvalitu.
No pozor, my sme sa postarali aj o staršie deti a dokonca aj o ich rodičov, pretože máme na sklade aj väčšie veľkosti. Koniec koncov, náš slogan hovorí jasne: Pre mamičku aj pre dcéru! A aj synovia s otcami a bratmi sa môžu držať tohto trendu. Koniec koncov, podobný rodinný štýl vyzerá nielen originálne a módne, ale je aj akýmsi tímovým duchom rodinných vzťahov!
Detská obuv Blowball, to nie sú len prírodné materiály a skvelý dizajn. Kolekcie vyrábame pomocou moderných zariadení a kvalita zodpovedá európskym požiadavkám a normám. Berieme do úvahy aj súčasné trendy detskej módy, vďaka čomu sú perfektne kombinovateľné s oblečením známych značiek.
Výberom obuvi Blowball svoju rodinu „nesklamete“!

Albumy

Prihlásenie
Na túto akciu sa musíte prihlásiť!
Registrácia
Zabudli ste heslo ?
Do nasledujúceho formulára vyplňte e-mailovú adresu, ktorú ste použili pri registrácii. Inštrukcie o tom, ako obnoviť heslo, vám zašleme e-mailom.

Zaregistrujte sa

Objavte všetky dôležité informácie, novinky a dobré rady
z oblasti rodičovstva v tej správnej sieti.
Kliknite na kategóriu, ktorá vás najlepšie vystihuje:

Môžete sa zaregistrovať aj bez zaradenia do kategórie tu.

Odhlásenie

Skutočne odhlásiť?

Áno Nie