Sme Katka a Roman. Spolu máme syna Borisa a Bubliboom. Zaparkovali sme svoj cestovateľský karavan a otvorili dvere čarovného obchodu s vôňou dreva a domčekmi naplnenými originálnymi kúskami. Predávame hračky a oblečenie určené deťom. Vyberáme lokálnych dodávateľov, ktorí za svojou značkou schovávajú jedinečný príbeh.

MYSLÍME LOKÁLNE

V drevených domčekoch predajne našli svoj domov lokálne značky. Uprednostňujeme prírodné materiály, drevo pred plastom, ľan pred polyesterom. Obľubujeme jednoduché vzory, kvalitné materiály a netradičné strihy oblečenia. Drevené skladačky rozvíjajúce motoriku vášho dieťaťa, tvorivosť podnecujúce kreatívne sady. Hračky i oblečenie prioritne vyhľadávame od lokálnych výrobcov, výrobcov dodržujúcich etické podmienky a šetrnosť k našej planéte. Miestne značky nielen predávame, ale radi aktívne vyhľadávame aj spoluprácu s kreatívcami v našom okolí.

NA JEDNOM MIESTE

Oblečenie a hračky, obuv i doplnky do detskej izby, domu či bytu. Desiatky lokálnych značiek na jednom mieste, v predajni aj v e-shope. Do našej predajne na Bulvári sa nechodí len pozerať, do Bubliboomu sa chodí aj hrať. Odskúšajte si, čo kupujete, nechajte vaše dieťa hrať sa. Inšpirujte sa a nechajte si poradiť.

RODINNÁ FIRMA

Drevenú podlahu, predajný pult i veselé domčeky zmontoval Roman. Katka sa pohrala s interiérovými doplnkami a Boris ukladal hračky do poličiek. Bubliboom sme otvorili na jeseň v roku 2015 v kruhu priateľov a známych. Sme rodinná firma, ktorá podnikanie berie od základu zodpovedne a poctivo. Smerom k výrobcom i zákazníkom.

Albumy

Prihlásenie
Na túto akciu sa musíte prihlásiť!
Registrácia
Zabudli ste heslo ?
Do nasledujúceho formulára vyplňte e-mailovú adresu, ktorú ste použili pri registrácii. Inštrukcie o tom, ako obnoviť heslo, vám zašleme e-mailom.

Zaregistrujte sa

Objavte všetky dôležité informácie, novinky a dobré rady
z oblasti rodičovstva v tej správnej sieti.
Kliknite na kategóriu, ktorá vás najlepšie vystihuje:

Môžete sa zaregistrovať aj bez zaradenia do kategórie tu.

Odhlásenie

Skutočne odhlásiť?

Áno Nie