Časté otázky

1.0 Čo je DETI.SK

DETI.SK je internetový portál o deťoch, materstve a rodičovstve. Je miestom pre všetkých, ktorí plánujú mať rodinu, pokúšajú sa o bábätko, sú tehotní alebo už sú rodičmi.

1.1 Kto tvorí obsah DETI.SK?

Redakciu portálu tvoria skúsené dlhoročné redaktorky, redaktori a externí prispievatelia. Sme tím ľudí nadšených z tohto projektu, do ktorého každý deň vkladáme kus seba. Všetky články, ktoré na stránke nájdete, sú autorské. Za portálom DETI.SK nestojí žiadna politická strana a politickým témam sa vyhýbame.

Obsah, ktorý netvorí redakcia, dotvárajú používatelia zaregistrovaní na portáli, ktorí pripievajú do diskusií, pridávajú fotky do svojich profilov, komentujú články, či videá, nakupujú v bazári a debatujú s ostatnými používateľmi.

1.2 Kde sídli redakcia?

Redakcia portálu DETI.SK sídli v budove Aircraft v Bratislave na Ivanskej ceste 30/B na 5. poschodí. V našom útulnom office s krásnym výhľadom na Malé Karpaty a lietadlá vás radi privítame.

1.3 Responzíva (prispôsobenie portálu veľkosti obrazovky zariadenia)

Náš portál môžete pohodlne navštevovať aj cez mobilné zariadenia ako sú smartfóny alebo tablety. Vďaka modernému responzívnemu dizajnu sa obsah portálu automaticky prispôsobí veľkosti vašej obrazovky tak, aby bolo používanie nášho webu umožnené bez akýchkoľvek kompromisov na každom zariadení.

2. Registrácia a prihlásenie

2.0 Registrácia

Registrácia osobného profilu na portáli DETI.SK prebieha jednoducho, trvá chvíľu a je bezplatná. Svoju registráciu začnete tým, že sa domovskej stránke kliknutím na jeden zo štyroch krúžkov zaradíte do jednej z kategórií: „Plánujeme“, „Pokúšame sa“, „Sme tehotní“, „Sme rodičia“. Ak sa vám 4 krúžky nezobrazujú, kliknite na tlačidlo „Registrácia“ a opäť sa vám zobrazia. Pokiaľ už ste rodičia a znova sa o bábätko pokúšate, zvoľte „Pokúšame sa“. Pokiaľ ste už rodičmi a čakáte bábätko, zaraďte sa do kategórie „Sme tehotní“. Zaradenie do kategórie slúži na to, aby sme vám zobrazovali a prípadne zasielali najmä taký obsah portálu, ktorý súvisí so životným obdobím, v ktorom sa aktuálne nachádzate. Taktiež sa tak používatelia registrovaní na našom portáli, jednoduchšie navzájom spoznávajú, komunikujú a pomáhajú si. Kategórie budete môcť vo svojom profile kedykoľvek obmieňať.

Do registračného formulára musíte uviesť pravdivé údaje. Svoju funkčnú emailovú adresu, ku ktorej máte prístup, heslo, svoje meno a priezvisko a nick – prezývku, ktorou sa na portáli budete prezentovať. Viditeľnosť mena a priezviska verejnosťou je po registrácii možné kedykoľvek zmeniť v nastaveniach osobného profilu. Potom označíte, či ste žena alebo muž, zaškrtnete okienko „Oboznámil(a) som sa s obchodnými podmienkami“ a kliknete na „Registrovať“. Po tejto akcii vám odošleme na vami uvedenú emailovú adresu potvrdzujúci email. Po kliknutí na link v tomto emaile bude vaša registrácia osobného profilu na portáli DETI.SK dokončená. Vitajte.

Pri problémoch s registráciou nás, prosím, kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára.

2.1 Čo ak sa nechcem zaregistrovať?

Ak sa nechcete zaregistrovať, môžete pokojne naďalej čítať naše články či fórum, pozerať si videá, nápady, listovať v databáze obchodov a služieb, využívať ťaháky či vyhľadávať v menných zoznamoch alebo podujatiach. Bez registrácie však nemôžete komentovať ani lajkovať žiadny článok či video, nemôžete nahlásiť žiadny nevhodný komentár, pridať príspevok do zoznamu obľúbených a nemôžete sa dostať ani na profil ostatných používateľov, ktorí už zaregistrovaní sú. Bez registrácie samozrejme nemôžete mať ani osobný profil, ktorý vám na našom portáli otvára veľké množstvo ďalších funkcií a možností.

2.2 Prihlásenie

Prihlásite sa zadaním emailovej adresy a hesla, ktoré ste uviedli pri registrácii.

2.3 Osobný profil

Po úspešnej registrácii a prihlásení sa, môžete začať portál DETI.SK využívať plnohodnotne. Ak ste zvyknutí na používanie sociálnych sietí, vo svojom profile sa zorientujete veľmi rýchlo, pretože funguje podobne ako iné, dnes dostupné populárne sociálne siete.

Po prihlásení uvidíte na stránke v pravom hornom rohu svoj nick a tzv. notifikačné menu.

3. Osobný profil

3.0 Prvé prihlásenie

Po kliknutí na svoj nick sa prvýkrát dostanete do svojho osobného profilu, ktorý však bude plnohodnotne sprístupnený až po dokočnení úvodných nastavení, ktoré sa vám automaticky otvoria. Teraz si môžete nastaviť doplňujúce nepovinné údaje a ich viditeľnosť vo svojom profile. Taktiež si môžete štylizovať svoj profil podľa svojich predstáv zvolením profilovej a titulnej fotky. Po uložení sa dostanete do plnohodnotného osobného profilu. K týmto nastaveniam sa môžete kedykoľvek vrátiť cez položku „Nastavenia“ v menu osobného profilu.

3.1 Menu osobného profilu

Menu osobného profilu sa nachádza v osobnom profile vľavo pod nápisom „Osobný profil“. Nájdete v ňom viacero zaujímavých položiek, ktoré ste získali vďaka registrácii na našom portáli. Ich funkcia je podrobne rozpísaná v bodoch 3.2 až 3.7 .

3.2 Nastavenia

V nastaveniach si môžete zmeniť osobné a kontaktné údaje, heslo, viditeľnosť jednotlivých položiek v osobnom profile pre verejnosť, kategóriu, do ktorej patríte, profilovú a titulnú fotku, záujem o odoberanie newsletteru alebo vymazať profil. Zmeny potvrdíte a uložíte kliknutím na tlačidlo „Uložiť“.

3.3 O mne

„O mne“ je miesto, kde sa ostatní používatelia dozvedia základné informácie o vašej osobe. Do kolónky „O mne“ môžete pridať zopár slov o sebe, v kolónke „Moje deti“ sa môžete pochváliť vašimi detičkami. Tieto informácie sú prístupné každému prihlásenému používateľovi a môžete ich kedykoľvek upraviť.

3.4 Časová os

Časová os je miesto, kde sa nachádzajú všetky vaše príspevky, ktoré ste zdieľali na nástenku. Každý príspevok, ktorý pridáte na časovú os, uvidíte aj na nástenke a každý príspevok, ktorý pridáte na nástenku, sa objaví aj na vašej časovej osi. Pre lepšie pochopenie, aké príspevky je možné vkladať na časovú os/nástenku, si prečítajte odsek „Nástenka“. Fungovanie nástenky/časovej osi môžeme prirovnať k fungovaniu iných, svetovo známych sociálnych sietí.

3.5 Moje albumy

V kolónke „Moje albumy“ si môžete vytvárať albumy fotiek nahraných z počítača. Maximálny počet albumov na jedného používateľa je 30 a maximálny počet fotiek v jednom albume je 100. Maximálna veľkosť jednej nahranej fotky je 5 MB. V prípade, že je vaša fotka príliš veľká a nedá sa nahrať, odporúčame fotku skomprimovať do nižšej kvality a skúsiť znovu. Povolené formáty fotiek sú JPG (JPEG) a PNG. Najviac môžete do albumu naraz pridávať 10 fotiek. Každá fotka môže mať svoj popis a každý album môže mať jednu titulnú fotku, ktorú uvidíte v krúžku v prehľade albumov. Komentovať je možné tak každú fotku, ako aj celý album. Albumy alebo jednotlivé fotky v albumoch je možné kedykoľvek odstrániť alebo ich popis upraviť. Každú fotku v albume je možné nahlásiť administrátorom.

3.6 Moje blogy

Blogy sú miesto, kde môžete ostatným používateľom bezplatne ukázať vaše hobby, kreatívne nápady, talent alebo len prezentovať svoje názory a opisovať životné zážitky. Môžete si založiť blog a v ňom uverejňovať blogové články. Pri vytváraní svojho nového blogu zvoľte výstižný a krátky názov a nezabudnite na pútavý popis. Rovnako dôležitá je aj hlavná (titulná) fotka, ktorou môžete používateľom na prvý pohľad ukázať, o čom váš blog je, a zároveň spraviť dobrý prvý dojem, a kategória, do ktorej svoj blog zaradíte. Blogy je možné sledovať. Najzaujímavejšie a najčítanejšie blogové články budú propagované v sekcii „Blogy” a tým pádom sa o nich dozvie väčšie množstvo ľudí. Popis a hlavnú fotku blogu je možné kedykoľvek upraviť a blog je možné kedykoľvek vymazať. Blogové články je možné nahlásiť administrátorom. Blogy a blogové články nie sú určené na propagáciu zárobkovej činnosti. V prípade, že chcete propagovať vašu firmu/živnosť, pridajte sa do katalógu firiem „Obchody a služby“.

3.7 Priatelia

V kolónke „Priatelia“ sa nachádza zoznam vašich priateľov a žiadostí o priateľstvo od iných používateľov. Jednotlivé priateľstvá je tu možné zrušiť a žiadosti o priateľstvo buď potvrdiť alebo vymazať.

Ako môžem požiadať o priateľstvo iného používateľa?

O priateľstvo môžete požiadať ktoréhokoľvek používateľa cez jeho osobný profil stlačením tlačidla „Požiadať o priateľstvo“. Žiadosť o priateľstvo je možné kedykoľvek (kým ju daný používateľ nepotvrdí) zrušiť na tom istom mieste.

Prečo by som si mal niekoho pridať do priateľov?

Príspevky na vašej časovej osi, albumy alebo obľúbený obsah je možné viditeľnosťou obmedziť výhradne na vašich priateľov, a tak sa nemusíte báť narušenia vášho súkromia cudzou osobou. Taktiež pri posielaní správy vášmu priateľovi nemusíte navštevovať jeho profil, stačí keď správu odošlete z kolónky „Správy“, do ktorej sa dostanete cez notifikačné menu.

Každému používateľovi príde do notifikácií informácia o tom, že ste ho požiadali o priateľstvo, a vám zase informácia, že vašu žiadosť potvrdil. Informácia o vymazaní žiadosti o priateľstvo alebo o vymazaní používateľa zo zoznamu priateľov sa danému používateľovi ako notifikácia nezobrazí.

3.8 Obľúbené

Kolonka „Obľúbené“ slúži na to, aby ste si mohli príspevky, ktoré sa vám na našom portáli páčia, uložiť a jednoducho k nim kedykoľvek opätovne pristupovať. Do zoznamu obľúbených je možné pridať článok, blogový článok, nápad alebo video. Ako? Stlačením symbolu srdiečka, ktorý sa nachádza v každom z týchto typov príspevkov na našom portáli.

4. Notifikačné menu

4.0 Čo je notifikačné menu a kde ho nájdem?

Notifikačné menu sa nachádza v pravej hornej časti portálu a má podobu štyroch ikoniek so symbolmi priateľstvo, obálka, zvonček a nastavenia.  Tieto ikonky vidí iba prihlásený používateľ. 

Je to miesto, kde sa nachádza súhrn vašich upozornení, či už na žiadosti o priateľstvo, nové správy alebo na notifikácie na aktivitu, súvisiacu s vašimi príspevkami na portáli.

Delí sa na 4 základné skupiny rozdelené do spomínaných ikoniek:

 • Priateľstvo
 • Správy
 • Notifikácie
 • Nastavenia

4.1 Priateľstvo

Do kolónky „Priateľstvo“ v notifikačnom menu vám chodia upozornenia na všetky žiadosti o priateľstvo od ostatných používateľov, a zároveň sa tu dozviete aj to, keď iný používateľ potvrdí vašu žiadosť o priateľstvo. Žiadosti tu môžete buď potvrdiť alebo vymazať, rovnako ako v kolónke „Priatelia“ v menu osobného profilu. Informácia o vymazaní žiadosti o priateľstvo alebo o vymazaní používateľa zo zoznamu priateľov sa danému používateľovi ako notifikácia v žiadnej z týchto kolóniek ako upozornenie nezobrazí. Pre viac informácií o tom, ako odoslať alebo zrušiť žiadosť o priateľstvo, a na čo táto funkcia slúži, si prečítajte odstavec 3.7 Priatelia.

4.2 Správy

Správy sú miesto kde sa nachádza súhrn vašich konverzácií s ostatnými používateľmi. Správu môžete poslať ktorémukoľvek používateľovi nášho portálu a rovnako môže ktokoľvek z nich kontaktovať vás.

Ako môžem poslať správu inému používateľovi?

Správu inému používateľovi môžete poslať cez jeho osobný profil, stlačením tlačidla „Poslať správu“. V prípade, že chcete napísať správu používateľovi, ktorého máte v priateľoch, môžete tak urobiť aj cez kolónku správ v notifikačnom menu stlačením tlačidla „Vytvoriť správu“, a následne zvolením priateľa, ktorého chcete kontaktovať.

Do správy môžete pripojiť aj akékoľvek množstvo obrázkov, veľkosť jedného však nesmie presiahnúť 5 MB. Povolené formáty fotiek sú jpg, jpeg, png.

Môže sa stať, že vám z času na čas pošle správu aj niektorá firma z nášho portálu. Jedná sa o reklamný formát, ktorým firma osloví práve tú skupinu používateľov, pre ktorých môže byť daná ponuka zaujímavá. Nemalo by sa teda stávať, že ste v skupine „Plánujeme“ a do správ vám príde reklama na detskú výživu. Na tieto správy nie je možné odpovedať.

4.3 Notifikácie

Pod ikonkou zvončeka nájdete upozorenia rôzneho druhu. Jedná sa najmä o interkaciu súvisiacu s príspevkami a komentármi, ktoré ste na našom portáli vytvorili. Môžu to byť:

 • komentáre a lajky pod všetkými jeho príspevkami, ktoré máte na časovej osi,
 • odpovede a lajky na vaše komentáre pod príspevkami (vašimi + cudzími), na fóre, v článkoch, vo videách, pod fotkami, v albumoch, pod podujatiami,
 • do notifikácií vám príde aj upozornenie, ak niekto začal sledovať váš blog, pridal v ňom pod blogový príspevok komentár alebo lajk,
 • nájdete tu aj upozornenie, že niekto prijal vašu žiadosť o priateľstvo,
 • ak máte zaregistrovanú firmu, tiež vám príde notifikácia v prípade, že niekto okomentoval alebo lajkol váš firemný status, fotku, album, alebo ak lajkol vašu firmu.

Nachádza sa tu aj tlačidlo “Nastavenia notifikácií”, ktoré vás presmeruje na stránku, kde si môžete vybrať, ktoré druhy upozornení vám budú chodiť do kolónky notifikácií.

4.4 Nastavenia

V menu notifikácií sa nachádza aj tlačidlo „Nastavenia“, po jeho stlačení sa vysunie menu, ktoré vás môže buď presmerovať na nastavenia osobného profilu, alebo sa prostredníctvom neho môžete odhlásiť.

5. Firemný profil

5.1 Čo je firemný profil a ako ho získam?

Firemný profil je profil, ktorý slúži na zaradenie vašej firmy, živnosti, spoločnosti, organizácie, združenia, a pod. do našej databázy obchodov a služieb. Ako majiteľ firmy alebo živnostník týmto získate veľké množstvo výhod a možností. Okrem toho, že sa vaša firma ocitne v našom katalógu a bude môcť byť vyhľadávaná poďla krajov, kategórií, kľúčových slov a podľa názvu, dostanete aj iné možnosti propagácie, ako napríklad rozosielanie hromadných správ našim používateľom podľa kategórie, v ktorej sú zaregistrovaní, alebo možnosť zdieľania vašich príspevkov na nástenky iných používateľov.

Ako získam firemný profil?

Registrácia firemného profilu je zdarma.

Ak ešte nemáte osbný profil, môžete si zaregistrovať iba firemný (a prípadne neskôr pripojiť osobný) a to buď na podstránke „Obchody a služby“, alebo v päte stránky cez tlačidlo „Registrácia pre firmy”.

V prípade, že osobný profil máte, nemusíte robiť novú registráciu, môžete svoj firemný profil pripojiť k osobnému. Urobíte tak tlačidlom „Založiť”, ktoré sa nachádza vo vašom osobnom profile vľavo dole v menu firemného profilu, alebo tlačidlom „Pridať svoju firmu” na podstránke „Obchody a služby“.

5.2 Ako zaregistrujem svoju firmu do katalógu Obchody a služby?

Ak už máte zaregistrovaný firemný profil, môžete si doň pridať svoju firmu. Urobíte tak tlačidlom „Pridať firmu” vo firemnom menu v profile alebo na podstránke „Obchody a služby“. Následne vás systém prevedie jednoduchými krokmi, pri ktorých budete zadávať kontaktné a fakturačné údaje, detaily o firme a prevádzkach a následne dostanete email s inštrukciami na platbu. Po zaplatení a potvrdení administrátorom sa vaša firma úspešne pridá do nášho katalógu. Vitajte.

5.3 Čo môžem robiť so zaregistrovanou firmou?

Teraz, keď už je vaša firma zaregistrovaná v našom katalógu, môžete začať využívať nasledovné možnosti:

 • pridávať príspevky na firemnú časovú os (s možnosťou ich propagácie na nástenku používateľov nášho portálu),
 • pridávať firemné albumy (platia rovnaké pravidlá ako pri albumoch v osobnom profile),
 • rozosielať firemné propagačné správy používateľom nášho portálu,
 • pravidelne aktualizovať zoznam pobočiek svojej firmy,
 • topovať umiestnenie pobočiek vašej firmy v našom katalógu.

6. Obsah portálu

6.1 Fórum

Naše fórum je miesto, kde sa používatelia medzi sebou radia na rôzne témy týkajúce sa tehotenstva, rodičovstva, zdravia, atď. Kategórie fóra sú rozdelené do štyroch základných skupín (Plánujeme, Pokúšame sa, Sme tehotní, Sme rodičia). V každej kategórii sa nachádzajú témy, v ktorých používatelia diskutujú o danej problematike, radia si, pomáhajú si.

U nás netolerujeme neslušné správanie, hádky a vulgarizmy alebo nenávisť akéhokoľvek pôvodu. Každý z vás má právo na svoj názor. Z tohto dôvodu je pri každom príspevku na fóre možnosť ho nahlásiť (symbol výkričníka v osemuholníku). V prípade, že vidíte nevhodný príspevok, prosím nahláste ho a náš administrátor ho skontroluje.

6.2 Obchody a služby

Obchody a služby sú katalóg firiem, živností, spoločností, organizácií, združení, a pod., ktoré akýmkoľvek spôsobom súvisia s tematikou rodičovstva a detí.

Na čo mne ako bežnému používateľovi slúži register obchodov a služieb?

Pre používateľov je to miesto, kde rýchlo a jednoducho nájdete napríklad predajňu kočíkov vo vašom okolí alebo šikovného fotografa pre vaše novorodeniatko.

Vlastním firmu, prečo by som sa mal pridať do vášho katalógu a aké výhody by z toho pre mňa plynuli?

Pridaním sa do nášho katalógu získate tzv. firemný profil, vďaka ktorému môžete na našom portáli rôznymi spôsobmi propagovať vašu firmu. Vaše produkty/služby môžete vďaka nám ukázať práve tej skupine rodičov na našom portáli, pre ktorú je vaša ponuka potenciálne zaujímavá. Viac informácií o firemnom profile a jeho funkciách nájdete v odseku 5. Firemný profil.

Vyhľadávanie v našom katalógu má viacero možností. Môžete vyhľadávať poďla krajov, typov obchodov (predajne, eshopy, služby atď.), kľúčových slov súvisiacich s danou firmou (napr. keď vyhľadávate firmu predávajúcu kočíky, jednoducho skúste slovo “kočíky”) alebo podľa základných kategórií.

Po rozkliknutí danej firmy môžete nájsť základné informácie o nej, jej časovú os s príspevkami a jej albumy. Taktiež v pravom stĺpci nájdete základné informácie, ako napr. adresa a otváracie hodiny zvolenej prevádzky.

6.3 Články

Tu nájdete zoznam všetkých článkov, ktoré napísali naši redaktori. Každý jeden článok je autorský. Môžete si ich zoradiť buď chronologicky alebo podľa čítanosti. Taktiež sú rozdelené do viacerých kategórií, podľa ktorých si ich môžete filtrovať. Ak vám nevyhovuje zobrazenie v tvare štvorcov, môžete prepínačom, ktorý sa nachádza vpravo hore nad článkami, zvoliť praktickejší pohľad v režime „zoznam“.

Každý článok je možné pridať do zoznamu obľúbených, lajknúť alebo komentovať.

6.4 Videá

Videá sú náš najobľúbenejší formát obsahu. Hovorí sa, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Tým sa riadime aj my. Nájdete u nás rôzne rozhovory, relácie o varení, pečení, zaujímavé kreatívne nápady, atď.

Podstránka videí funguje podobne ako články. Zoradiť sa dajú chronologicky alebo podľa pozeranosti a zobraziť si ich môžete buď ako štvorce alebo ako zoznam.

Každé video je možné pridať do zoznamu obľúbených, lajknúť alebo komentovať.

6.5 Nápady

V nápadoch si každý nájde to svoje. Či už chcete ozvláštniť svoju domácnosť, vyrobiť zaujímavú a originálnu hračku pre svoje dieťa alebo si len krátiť čas tvorením čohokoľvek zaujímavého, ste tu správne.

Podstránka nápadov funguje podobne ako články. Zoradiť sa dajú chronologicky alebo podľa pozeranosti a zobraziť si ich môžete buď ako dlaždice alebo ako zoznam.

Každý nápad je možné pridať do zoznamu obľúbených, lajknúť alebo komentovať.

6.6 Podujatia

Podujatia sú miesto, kde nájdete rôzne zaujímavé nadchádzajúce podujatia po celom Slovensku, ktoré súvisia buď s rodičovstvom alebo s deťmi. Zobraziť si ich môžete buď vo forme kalendára alebo zoznamu. Každé podujatie je možné rozkliknúť, následne uvidíte popis, miesto konania, čas podujatia, atď. Taktiež môžete podujatia lajkovať, komentovať a označiť, že sa ho zúčastníte. Týmto sa dané podujatie zobrazí v okne nadchádzajúcich podujatí dole vľavo vo vašom profile. Nikto iný okrem vás neuvidí, že ste sa na dané podujatie prihlásili. Nadchádzajúce udalosti je možné hľadať až 12 mesiacov dopredu.

6.7 Mená

Táto podstránka slúži budúcim rodičom na pomoc a uľahčenie výberu mena pre ich budúcu ratolesť. Čakáte dieťa? Utvorte si prehľad nielen o menách zo slovenského (gregoriánskeho) kalendára, ale prezrite si aj zoznam filmových, knižných, biblických alebo celebritných mien. Pri každom slovenskom mene uvidíte dátum, kedy jeho majitelia oslavujú meniny, a pri každom celebritnom mene zase zistíte, ktorý celebritný pár takto pomenoval svojho potomka. Využiť môžte aj možnosť prepnúť režim kalendára na zoznam mien.

6.8 Ťaháky

Na tejto stránke sme pre vás pripravili viacero vecí, ktoré vám zjednodušia život. Či už chcete jednoducho a rýchlo vypočítať, kedy máte plodné dni, vypočítať si dátum pôrodu alebo zistiť, aké veľké je práve teraz dieťatko vo vašom brušku, čo sa mu práve vyvíja alebo si prezrieť zoznam slovenských pôrodníc, ste tu správne. Pri kalkulačkách však nezabúdajte na to, že údaje, ktoré vám vypočíta, nemusia byť vždy stopercentne presné, preto sa v každej situácii radšej poraďte aj so svojím lekárom.

6.9 O nás a Kontakt

Ak sa chcete dozvedieť niečo viac o našom tíme, či už o redaktoroch, obchodných zástupcoch alebo o vedení, navštívte podstránku O nás.

V prípade, že na nás máte akékoľvek otázky, pripomienky alebo máte záujem o spoluprácu, neváhajte nás kontaktovať cez kontaktný formulár na podstránke Kontakt.

7. Interakcia na portáli

7.1. Lajkovanie

Na našom protáli je možnosť „lajknutím“ príspevku vyjadriť, že sa vám jeho obsah páči, alebo že ním súhlasíte a chcete to dať jeho autorovi najavo.

Urobiť tak môžete kliknutím na symbol zdvihnutého palca. Ak si chcete pozrieť zoznam používateľov, ktorí daný príspevok lajkli, kliknite na číslo indikujúce počet lajkov.

Lajkovať môžete: články, videá, nápady, blogové články, príspevky vo fóre, čokoľvek, čo používateľ alebo firma pridá na svoju časovú os, ba dokonca aj jednotlivé komentáre.

7.2 Komentovanie

Komentovaním príspevku môžete vyjadriť svoj názor naň, či už pozitívny alebo negatívny. Nezabúdajte však, že na našom portáli netolerujeme neslušné správanie, hádky a vulgarizmy alebo nenávisť akéhokoľvek pôvodu. Komentujte preto s rozvahou a za každých okolností slušne.

Komentovať môžete: články, videá, nápady, blogové články, čokoľvek, čo používateľ alebo firma pridá na svoju časovú os, ba dokonca môžete aj odpovedať jednotlivé komentáre.

Každý komentár je možné nahlásiť administrátorom.

7.3 Nahlasovanie

Nahlasovanie sme na našom portáli zaviedli z dôvodu, aby sme čo najviac eliminovali akékoľvek prejavy nenávisti, vulgarizmy, neslušné správanie a hádky medzi používateľmi. Internet je miesto, kde sa máme zabaviť, odreagovať, dozvedieť sa zaujímavé informácie a spoznať nových ľudí. Riaďme sa podľa toho, nepodporujme a nešírme nenávisť.

V prípade, že vidíte príspevok, ktorý tieto zásady porušuje, prosím nahláste ho a naši administrátori obratom posúdia, ako ďalej postupovať v záujme udržania poriadku na celom portáli.

Ako môžem nahlásiť nevhodný príspevok?

Nahlásiť príspevok je možné kliknutím na žltý osemuholník, ktorý sa z pravidla nachádza vpravo hore pri danom príspevku. Následne vyberiete jednu z možností, alebo napíšete iný dôvod nahlásenia do textového okna.

Nahlásiť môžete komentáre alebo odpovede na komentáre pod článkami, videami, nápadmi, blogovými článkami, jednotlivé blogové články, akékoľvek príspevky na nástenke, príspevky vo fóre.

Prihlásenie
Na túto akciu sa musíte prihlásiť!
Registrácia
Zabudli ste heslo ?
Do nasledujúceho formulára vyplňte e-mailovú adresu, ktorú ste použili pri registrácii. Inštrukcie o tom, ako obnoviť heslo, vám zašleme e-mailom.

Zaregistrujte sa

Objavte všetky dôležité informácie, novinky a dobré rady
z oblasti rodičovstva v tej správnej sieti.
Kliknite na kategóriu, ktorá vás najlepšie vystihuje:

Môžete sa zaregistrovať aj bez zaradenia do kategórie tu.

Plánujeme
Zaregistrujte sa
Vaša e-mailová adresa nebude nikde zverejnená.
Aspoň 8 znakov, musí obsahovať 1 malé písmeno, 1 veľké písmeno a 1 číslicu
Napíšte to isté heslo ako v predošlom políčku
Po prihlásení si môžete nastaviť, či sa vaše meno bude zobrazovať, alebo nie.
Nick môže obsahovať písmená a-z, číslice 0-9, bodku a podtržník, dĺžka 6 - 15 znakov
Pokúšame
sa
Zaregistrujte sa
Vaša e-mailová adresa nebude nikde zverejnená.
Aspoň 8 znakov, musí obsahovať 1 malé písmeno, 1 veľké písmeno a 1 číslicu
Napíšte to isté heslo ako v predošlom políčku
Po prihlásení si môžete nastaviť, či sa vaše meno bude zobrazovať, alebo nie.
Nick môže obsahovať písmená a-z, číslice 0-9, bodku a podtržník, dĺžka 6 - 15 znakov
Sme
tehotní
Zaregistrujte sa
Vaša e-mailová adresa nebude nikde zverejnená.
Aspoň 8 znakov, musí obsahovať 1 malé písmeno, 1 veľké písmeno a 1 číslicu
Napíšte to isté heslo ako v predošlom políčku
Po prihlásení si môžete nastaviť, či sa vaše meno bude zobrazovať, alebo nie.
Nick môže obsahovať písmená a-z, číslice 0-9, bodku a podtržník, dĺžka 6 - 15 znakov
Sme
rodičia
Zaregistrujte sa
Vaša e-mailová adresa nebude nikde zverejnená.
Aspoň 8 znakov, musí obsahovať 1 malé písmeno, 1 veľké písmeno a 1 číslicu
Napíšte to isté heslo ako v predošlom políčku
Po prihlásení si môžete nastaviť, či sa vaše meno bude zobrazovať, alebo nie.
Nick môže obsahovať písmená a-z, číslice 0-9, bodku a podtržník, dĺžka 6 - 15 znakov
Zaregistrujte sa
Vaša e-mailová adresa nebude nikde zverejnená.
Aspoň 8 znakov, musí obsahovať 1 malé písmeno, 1 veľké písmeno a 1 číslicu
Napíšte to isté heslo ako v predošlom políčku
Po prihlásení si môžete nastaviť, či sa vaše meno bude zobrazovať, alebo nie.
Nick môže obsahovať písmená a-z, číslice 0-9, bodku a podtržník, dĺžka 6 - 15 znakov
Registrácia pre firmy Nestagnujte na zadných stránkach vyhľadávačov, nenechávajte konkurencii svoje obchodné príležitosti. Na portáli DETI.SK Vás Vaša cieľová skupina skutočne nájde. Užívatelia portálu DETI.SK sú reálni klienti, ktorí hľadajú a kupujú všetko potrebné pre deti, rodinu a domácnosť.

Vyplnením tohto formulára si vytvoríte prístupové konto. Po prihlásení môžete vložiť údaje o Vašej firme, ktoré na našom portáli zverejníme.
Vaše meno a priezvisko nebude bez Vášho súhlasu zverejnené.
Vaša e-mailová adresa nebude nikde zverejnená.
Aspoň 8 znakov, musí obsahovať malé písmeno, veľké písmeno, aj číslicu.
Napíšte to isté heslo ako v predošlom políčku
Odhlásenie

Skutočne odhlásiť?

Áno Nie